Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności

Szybkie płatności elektroniczne IdoPay

IdoPay jest zdecydowanie najszybszą i najbezpieczniejszą metodą płatności. W zależności od sytuacji lub możliwości możesz wybrać sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Karty płatnicze: VISA i Mastercard, Możliwość płacenia portfelami Apple Pay oraz Google Pay, Szybkie płatności PayByLink w ponad 20 największych bankach Polski

 

PCI DSS, czyli bezpieczne przetwarzanie danych posiadaczy kart płatniczych

Traktujemy kwestie bezpieczeństwa bardzo poważnie – oferujemy bowiem rozwiązanie, które przy nieustannym wzbogacaniu o nowe funkcjonalności, zachowuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Co zatem oznacza skrót PCI DSS i w jaki sposób chroni posiadaczy kart płatniczych?

Co oznacza skrót PCI DSS?

PCI DSS (ang. Payment Card Industry Data Security Standard) oznacza normę bezpieczeństwa stosowaną w środowiskach, gdzie przetwarzane są dane posiadaczy kart płatniczych. Standard został wprowadzony, aby objąć skrupulatną kontrolą przetwarzanie danych oraz uchronić użytkowników przed naruszeniami. PCI DSS jest gwarantem bezpiecznej i zgodnej z prawem realizacji płatności kartami.

 

BLIK

BLIK to szybka i bezpieczna płatność mobilna. Aby opłacić zamówienie za jej pośrednictwem, należy skorzystać z 6-cyfrowego, jednorazowego kodu, wygenerowanego w aplikacji bankowości mobilnej, z której korzystasz. Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc kwotę i nazwę punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać, będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności. Dowiedz się więcej. Limit dla jednorazowej płatności Blikiem maksymalnie 6 000 zł.

 

Odroczone płatności Paypo

Twoje pieniądze zostają u Ciebie. Możesz przeznaczyć je na coś innego, a za zakupy zapłacisz później. Masz do 30 dni żeby zapłacić - bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty. Gdy zdecydujesz się zwrócić część lub całe swoje zakupy, zmniejszy się też Twój rachunek w PayPo. Na zapłacenie rachunku masz nawet 30 dni, ale możesz zapłacić później - rozkładając płatność na wygodne raty. Więcej informacji o usłudze znajdziesz na stronie https://trendywatch.pl/PayPo-cterms-pol-41.html 

 

Portfel walutowy Paypal

  

Wygodny, międzynarodowy system płatności internetowej. Płatność PayPal jest rejestrowana zaraz po wpłacie, dzięki temu od razu możemy przystąpić do przygotowania przesyłki. Płatność w ten sposób jest możliwa dla osób zarejestrowanych w usłudze Paypal.

Przelew tradycyjny

Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto bankowe to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu. (dotyczy to dni roboczych) Jeśli przelew zostanie wykonany z tego samego banku, w którym posiadamy konto firmowe to pieniądze zostaną zaksięgowane już po kilku minutach. Aby zlecenie przelewu przebiegło szybko i prawidłowo prosimy o prawidłowe wpisanie tytułu przelewu, który zostanie automatycznie wygenerowany przez system po wybraniu opcji płatności "Przelew zwykły"

Dane do przelewu:
Nazwa odbiorcy: MP Trade Michał Pawełczak
Numer konta: PL48114020040000370279373803
Bank: mBank
SWIFT: BREXPLPWMBK
Tytuł przelewu: (Generowany automatycznie)
Kwota przelewu: (Generowana automatycznie)

 

Płatność przy odbiorze

Wybierając opcję zapłaty „Pobranie” – należność zostaje uregulowana w momencie otrzymania przesyłki. Zamówienie trafia do realizacji zaraz po jego złożeniu.  W przypadku przesyłki pobraniowej dla kuriera Inpost za swoje zakupy będziesz mógł zapłacić również kartą. Opcję zapłaty kartą posiadają również wybrane Paczkomaty Inpost. Zalecamy aby przed dokonaniem wyboru Paczkomatu odbiorczego sprawdzić czy posiada on opcję płatności kartą. Maksymalna wartość pobrania: 5 000 zł. Wszystkie zamówienie powyżej tej kwoty muszą zostać opłacone przelewem.

 

Zgodnie z regulaminem sklepu na płatność za zamówienie czekamy 7 dni roboczych. Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane przez obsługę sklepu.

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 12 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-08-19
Szybko i sprawnie
2022-01-21
Szybko sprswnie. Polecam
pixel